В рамках співпраці між Спортивним рухом Олександра Педана та Міністерством освіти та науки України (лист МОН від 03.01.2018 № 1/9-2), та сприяючи розвитку освіти в Україні, ми проводимо семінари JuniorZ для популяризації та впровадження нових видів спорту у шкільній програмі.
Олександр Педан подарує 30 000 гривень найкращому вчителю фізкультури 2018 року.


У 2017-2018 навчальних роках відомий телеведучий та лідер Спортивного руху JuniorZОлександр Педан разом із колегами-інструкторами об'їхав 9 українських міст, познайомився та презентував нові види спорту майже 1000 вчителям фізичної культури. А тепер серед цих вчителів телеведучий розшукує кращого з кращих і хоче подарувати 30 000 грн. А школа, де працює кращий вчитель фізичної культури, отримає першу в історії відзнаку "Найкраща школа JuniorZ 2018"!

Позмагатися за винагороду може кожен вчитель фізичної культури, який у навчальному році 2017-2018 запровадив на уроках фізичної культури, у роботі спортивних секцій, гуртків, факультативів, а також при проведенні шкільних спортивно-масових заходів нові види спорту з переліку:

 • Фризбі
 • Чирлідинг
 • Петанк
 • Самбо
 • Сумо
 • Бадмінтон
 • Флорбол
 • Хортинг
 • Корфбол
 • Регбі
 • Американський футбол (прапорбол)

Відтак, якщо ви маєте відео- чи фотопідтвердження активного впровадження до процесу фізичного виховання школярів нових модулів та видів спорту – маєте можливість отримати винагороду від Олександра Педана (заняття могли відбуватися як на основних уроках, так і на факультативах). Що потрібно зробити:

1. До 30 вересня 2018 року надіслати на електронну пошту juniorzproject@gmail.com фото та відеоматеріали із занять видами спорту JuniorZ під час ваших занять видами спорту JuniorZ*.

2. Написати кілька слів про себе та коротко описати власний досвід впровадження видів спорту JuniorZ, а саме: запровадженнянових варіативних модулів до уроків з фізичної культури; проведення занять спортивної секції, гуртку, факультативу; участь у тренінгах, семінарах JuniorZ; організація і проведення шкільних заходів, змагань шкільної ліги з різних видів спорту (наведених вище), шкільних фестивалів, тощо.

До 1 листопада 2018 року Олександр Педан разом із командою JuniorZрозглянуть усі заявки учасників. Дату і місце нагородження буде повідомлено окремо на пошту всіх учасників конкурсу.

Важливо! Якщо ви хочете взяти участь у конкурсі на найкращого вчителя фізкультури року 2019, то вже зараз плануйте введення нових модулів у шкільну програму та починайте збирати фото і відео. Умови будуть суворішими.

____________

* Надсилання на пошту фото- та відеозйомок дають право ГО "ДжуніорЗ" використовувати контент у будь-якій формі у будь-якому форматі у цілях популяризації спорту в Україні.


Якщо у Вас виникатимуть питання з приводу впровадження нового вид спорту, ми завжди раді відповісти на Ваші запитання!
Ось наші консультанти з різних видів спорту:
Фризбі
Дмитро Бабич, (068) 707 72 90 // ufdf.org@gmail.com
Петанк
Василь Леськів, (067) 405 99 45 // lvvski@ukr.net
Самбо
Вадим Рогач, (067) 772 38 62 // vadimrogach@ukr.net
Чирлідинг
Андрій Боляк, (067) 756 65 52 ufcc.ua@gmail.com
Флорбол
Тамуз Хідір, (097) 268 11 73 // tamuz.hidir@floorball.org.ua
Хортинг
Станіслав Федоров, (063) 962 20 29 // hortingaparat@gmail.com

Наші друзі
juniorzproject@gmail.com
Made on
Tilda