"JuniorZ" - проект Олександра Педана зі сприяння розвитку спорту серед школярів.
Це єдиний проект, що популяризує та розвиває спорт для підлітків. Покоління Z – це діти, народжені після 2000 року в розквіт цифрової епохи. Сьогодні підлітки не можуть уявити життя без інтернету, смартфонів та інших гаджетів. Однак, у великій "цифровій" обізнаності дітей є також негативні риси, які обумовлюються зниженням зацікавленості підлітків до спорту. JuniorZ-2017, направлений на залучення молодого покоління до активного способу життя та виховання нової епохи спортивно-активних людей.
Мета проекту
теоретичне та практичне ознайомлення педагогічного складу, школярів та їхніх батьків з варіативними модулями фізкультури; впровадження нових видів спорту у шкільну програму.
Cемінар JuniorZ розроблений для різних категорії людей
директори шкіл
вчителі фізкультури та позакласного виховання
школяри 1-11 класів
батьки-активісти
В рамках співпраці між Спортивним рухом Олександра Педана та Міністерством освіти та науки України (лист МОН від 03.01.2018 № 1/9-2), та сприяючи розвитку освіти в Україні, ми проводимо семінари JuniorZ для популяризації та впровадження нових видів спорту у шкільній програмі.
Семінари проходитимуть у всіх обласних центрах України в порядку в залежності від кількості зареєстрованих осіб у області. У вчителів є можливість прослухати семінар в будь-якій області України. Після семінару вчителі отримають години підвищення кваліфікації. Для реєстрації на семінар треба заповнити анкету за посиланням
Дякуємо за заповнення анкети!
Графік подій JuniorZ буде виставлятися на сайті. Якщо в Вашій області проходитиме фестиваль, ми відправимо Вам листа. Якщо Ви хочете взяти участь у інших семінарах, пильнуйте за нашими подіями на сайті або в соц мережах.
Ми дуже цінуємо Вашу думку і хочемо вдосконалюватися. Будь ласка, заповніть анкету за посиланням, це відніме декілька хвилин, але допоможе нам зробити правильні висновки і рухатися далі в правильному напрямку!
Ми раді Вас вітати із новими знаннями! Якщо у Вас виникатимуть питання з приводу впровадження нового вид спорту, ми завжди раді відповісти на Ваші запитання!
Ось наші консультанти з різних видів спорту:

1. Фризбі Дмитро Бабич, 0687077290, ufdf.org@gmail.com

2. Петанк Василь Леськів 0674059945 lvvski@ukr.net

3. Самбо Вадим Рогач 0677723862 vadimrogach@ukr.net

4. Чирлідинг Андрій Боляк 0677566552 ufcc.ua@gmail.com

5. Флорбол Тамуз Хідір 0972681173 tamuz.hidir@floorball.org.ua

6. Хортинг Станіслав Федоров 0639622029 hortingaparat@gmail.com

Наші друзі
juniorzproject@gmail.com
Made on
Tilda