Спорт має приносити задоволення! Якщо ти ще не займаєшся, значить просто не знайшов своє спортивне захоплення.
Олександр Педан, засновник JuniorZ
Я є таким, яким Я є, завдяки моїм спортивним захопленням. І мрію, щоб кожен Junior знайшов спорт для себе. За свої 35 років життя я зрозумів найголовніше: де б ти не жив, ким би ти не хотів стати у дорослому житті, улюблений спорт дасть тобі можливість "прокачатися" не тільки фізично, а й розумово. Стати цікавішим, активнішим, знайти безліч друзів та досягнути усіх цілей та мрій! Спорт має приносити задоволення! Якщо ти ще не займаєшся, значить просто не знайшов своє спортивне захоплення.

Я, як батько двох дітей, особисто зацікавлений в тому, щоб українські підлітки нарешті почали займатися спортом та фізично розвиватися. Справді, наші діти дещо відрізняються від нас сприйняттям життя та обробкою інформації, але їхня жага до знань неймовірно сильна. Сьогодні школярі мають велику кількість можливостей для того, щоб займатися спортом, який їм до душі. Саме тому я став ініціатором спортивного фестивалю для школярів JuniorZ-2017. Ми з моєю командою хочемо показати підліткам різні види спорту, якими вони можуть займатися та в яких вони можуть знайти себе. Вибір необмежений, тому я запрошую всіх бажаючих приєднатися до нас для того, щоб вболівати за кращих, розпочати нове активне життя та визначитися з вибором спорту!
Наступні заходи:

13 грудня – лекція Олександра Педана «Як обрати СВІЙ вид спорту» (зал КМДА, вхід вільний)
У перший день зими в ТРЦ Lavina Mall Олександр Педан представив перший в Україні спортивний фестиваль для школярів – JuniorZ.
В рамках фестивалю на головній сцені проходив Кубок України з чірлідингу. Також на заході було представлено сім спортивних зон, присвячених захоплюючим видам спорту. Кожен охочий міг спробувати себе у самбо, хортингу та воркауті, потренувати свою влучність на зоні петанку, або навчитися правильно кидати літаючі диски у зоні фрізбі. Для тих, хто хотів вивчити нові танцювальні рухи – студія танцю «Тодес» провела запальний майстер-клас, на якому можна було потанцювати разом з Олександром Педаном. Представники спортивних федерацій розповідали про свої види спорту і проводили веселі міні-тренування, на яких найактивніші учасники мали змогу отримати приємні подарунки від організаторів.

Про проект
"JuniorZ" - проект Олександра Педана зі сприяння розвитку спорту серед школярів. Це єдиний проект, що популяризує та розвиває спорт для підлітків. Покоління Z – це діти, народжені після 2000 року в розквіт цифрової епохи. Сьогодні підлітки не можуть уявити життя без інтернету, смартфонів та інших гаджетів. Однак, у великій "цифровій" обізнаності дітей є також негативні риси, які обумовлюються зниженням зацікавленості підлітків до спорту. JuniorZ-2017, направлений на залучення молодого покоління до активного способу життя та виховання нової епохи спортивно-активних людей.
Давай разом створимо рух JuniorZ!

и будеш обирати, яким видом спорту займатися на фізкультурі!

Ти будеш досягати успіхів на 100 мільйонів Likes!

Тобі завжди буде про що поговорити з друзями!
Наші партнери
Хочеш бути в курсі подій?
juniorzproject@gmail.com
Made on
Tilda