1 грудня ПРИХОДЬ на Перший фестиваль JuniorZ 2017
Більш ніж 1000 учасників JuniorZ-2017 зі всієї України зберуться в одному місці, аби продемонструвати найпопулярніші види спорту серед підлітків. А усі бажаючі зможуть спробувати різні види спорту на власні сили.
Про проект
"JuniorZ" - проект Олександра Педана з розвитку спорту серед школярів. Це єдиний проект, що популяризує та розвиває спорт для підлітків. Покоління Z – це діти, народжені після 2000 року в розквіт цифрової епохи. Сьогодні підлітки не можуть уявити життя без інтернету, смартфонів та інших гаджетів. Однак, у великій "цифровій" обізнаності дітей є також негативні риси, які обумовлюються зниженням зацікавленості підлітків у спорті. JuniorZ-2017, направлений на залучення молодого покоління до активного способу життя та виховання нової епохи спортивно-активних людей.
Спорт має приносити задоволення! Якщо ти ще не займаєшся, значить просто не знайшов своє спортивне захоплення.
Олександр Педан, засновник JuniorZ
Я є таким, яким Я - є завдякі моїм спортівнім захопленням. І мрію щоб кожен Junior's знайшов спорт для себе.

За своЇ 35 років життя я зрозумів найголовніше: де б ти не жив, ким би ти не хотів стати у дорослому житті - улюблений спорт дасть тобі можливість "прокачатися" не тільки фізично, а й розумово. Стати цікавішим, активнішим, знайти безліч друзів та досягнути усіх цілей та мрій!

Спорт має приносити задоволення! Якщо ти ще не займаєшся, значить просто не знайшов своє спортивне захоплення.

Я, як батько двох дітей, особисто зацікавлений в тому, щоб українські підлітки, нарешті, почали займатися спортом та фізично розвиватися. Дійсно, наші діти дещо відрізняються від нас по сприйняттюжиття та обробки інформації, але їхня жага до знаньнеймовірно сильна. Сьогодні школярі мають велику кількість можливостей для того, щоб займатися спортом, який їм до душі. Саме тому я став ініціатором спортивного фестивалю для школярів JuniorZ-2017. Ми з моєю командою хочемо показати підліткам різні види спорту, якими вони можуть займатися та в яких вони можуть знайти себе. Вибір необмежений, тому я запрошую всіх бажаючих приєднатися до нас для того, щоб вболівати за кращих, розпочати нове активнежиття та визначитися з вибором спорту!
Давай разом створимо рух JuniorZ!

Ти будеш обирати яким видом спорту займатіся на фізкультурі!

Ти будеш досягати успіхів на 100 мільонів Like's!

Тобі завжди буде про що поговорити з друзями!
У програмі фестивалю!
Більш ніж 1000 учасників JuniorZ-2017 зі всієї України зберуться в одному місці, аби продемонструвати найпопулярніші види спорту серед підлітків. А усі бажаючі зможуть спробувати різні види спорту на власні сили. На гостей фестивалю очікують: показові виступи від шкільних та студентських груп підтримки (Pom Dance, Cheer Dance, Street Dance), workout, Федерації самбо, Федерації петанку, а також під час заходу відбудеться Кубок України з черлідингу.
Food market
March, 5-8
Brush test street art competition
March, 6,8
Vintage markets
March 5-8
Наші партнери
30 листопада -1 грудня
Перший фестиваль JuniorZ 2017
Вхід вільний!

Презентація проекту JuniorZ-2017 відбудеться 1 грудня о 16:00

Місце: ТРЦ Lavina Mall (вулиця Берковецька, 6Д).Сімейний парк розваг «Галактика». На глядачів також чекають знижки до 50% на атракціон

Хочешь бути в курсі подій?
You agree with our Terms and Conditions
juniorzproject@gmail.com
Made on
Tilda